Ibra pritet si hero në LA Galaxy

30 mars 13:17

Sulmuesi Zlatan Ibrahimoviq ka mbërritur në Amerikë ku është pritur nga tifozët e skuadrës së LA Galaxy.

Sulmuesi shtatë lartë është larguar nga Manchester United për tu bashkuar me skuadrën e LA Galaxy, kurse në të kaluarën ka luajtur edhe për Milanin, PSG-në, Interin, Juventusin, Barcelonën dhe Ajaxin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fshati Tomoc i Komunës së Burimit organizon gara sportive në…