Icardi, lider në Seria A

18 dhjetor 2017 | 17:06

Kapiteni i Interit, Mauro Icardi në 17 ndeshje ka shënuar plotë 17 gola dhe më mërit është në krye të listës së golashënuesve.

I dyti në këtë listë është Ciro Immobile i Lazios me dy gola më pak të shënuara se argjentinasi.
Ndërsa me pas renditet Paulo Dybala i Juventusit me 12 gola dhe Dries Mertens me 10 gola.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka takuar të…