IKSHPK: Bartni maskat këto dy javë!

17 qershor 2020 | 00:11

Pas numrit të madh të rasteve pozitive me Covid-19 në Kosovë (141), Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë apel që maskat të mbahen në këto dy javë.

IKSHPK-ja po ashtu ka lëshuar një manual në mënyrë që të tregojë mënyrën më të mirë të mbajtjes së higjienës dhe mbrojtjes nga virusi. (V.Z / Epoka e re)

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

Fotografia e Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besa Famgas është finalisti i parë i plejofit të Superligës…