Iku nga temperaturat e ulëta në Shqipëri, moderatorja e njohur provokon fansat me fotot me bikini

28 nëntor 16:57

Ajo është një nga vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar. Është fjala për moderatoren e njohur, Roza Lati, e cila njihet gjithashtu edhe për karakterin e saj të drejtpërdrejtë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku nuk nguron të ndajë herë pas here foto dhe video nga përditshmëria, në të cilat ekspozon linjat e nxehta.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi. Roza Lati ka zbuluar se ndodhet prej disa ditësh me pushime në Maldive së bashku me të dashurin e saj dhe duket që çifti po argëtohen pa masë.

Moderatorja po publikon vazhdimisht imazhe, ku vëmendjen më të madhe e tërheqin linjat e saj perfekte. Roza shfaqet e veshur me bikini, ndërsa shijon detin dhe rrezet e diellit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, përmes…