Ilir Meta ndahet nga bashkëshortja: Njoftova edhe djalin

20 qershor 2024 | 22:00

Ish-presidenti Ilir Meta ka konfirmuar ndarjen nga Monika Kryemadhi.

Në një intervistë të dhënë për emisionin ‘Çim Peka Live’ në SyriTv, ai tha së është proces divorci me Kryemadhin.

“Znj. Monika Kryemadhi është tashmë ish-bashkëshortja ime dhe sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë çështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta.’, u shpreh Meta..

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Numri i pelegrinëve që kanë humbur jetën gjatë Haxhit ka…