Ilir Nallbani e zbulon listën e Kosovës U-15 për miqësoret e prillit

22 prill 2024 | 14:13

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U15, Ilir Nallbani, e ka publikuar listën e Dardanëve të rinj, të cilët janë përzgjedhur për ndeshjet miqësore të muajit prill.

Dardanët U15 do të zhvillojnë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren U15 të Bullgarisë.

Ndeshja e parë zhvillohet, të martën, më 23 prill, derisa ndeshja e dytë, të enjten, më 25 prill.

Të dyja ndeshjet fillojnë në orën 16:00 në Kampin Nacional të FFK-së në Hajvali.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Granit Rugova është emëruar drejtor i Programeve dhe Projekteve Zhvillimore…