Ilir Shaqiri kërkon përballje me Luizin e Donaldin në Big Brother Vip 3

08 shtator 2023 | 16:25

Ilir Shaqiri do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel si kryetari i jurisë për spektaklin e kërcimit Dancing With the Stars.

Balerini dhe fituesi i Big Brother Vip 1 ishte i ftuar në emisionin Wake Up, ku foli për spektaklin e kërcimit por nuk u shmang pyetja për edicionin e radhës së BBV3. Iliri u pyet se kë nga personazhet e njohur të ekranit do të dëshironte të shikonte në edicionin e tretë.

Iliri tha tre nga emrat më të përfolur të dy edicioneve të reality show-t, Donaldin, finalistin e BBV1 dhe Luiz Ejllin, fituesin e BBV2.

“Do ktheja Luizin, Ilirin dhe Donaldin. Ndoshta do vijë një ditë…”-tha Iliri, i cili teksa u pyet se kush do ishte fituesi, tha “Atë e di sovrani”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të shumta kanë qenë kritikat ndaj Polonisë edhe pse morën…