Interi nuk heq dorë nga Pastore, Juve e kërkon Bartran

24 janar 2018 | 11:02

Skuadra e Interit nuk dorëzohet në përpjekjet për të transferuar Javier Pastoren e PSG-së.

Futbollisti argjentinas është i pajtimit që të largohet nga Franca për të pasur hapura më shumë, por problemi qëndron se skuadra e PSG-së dëshiron vetëm ta shes dhe jo ta huazoj lojtarin në fjalë.

Në anën tjetër skuadra e Juventusit është duke menduar transferimin e Marc Bartra nga Borussia Dortmund.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është ngritur perdja në Festivalin e Dramës Shqipe “Talia e…