“Iphone 9” do t’i mposhtë të gjithë

29 maj 2018 | 11:33

Gjenerata e re e “Apple”, “Iphone 9” mund të jetë shumë më i shpejtë dhe bateria e tij mund të zgjasë shumë më tepër krahasuar me rivalët.

 Raportohet se “Apple” ka filluar prodhimin e një procesori të fuqishëm që do t’u vendoset telefonave që do të nxjerrë në shitje këtë vit.

 Lajmi i mirë është se çipi misterioz do të sjellë një revolucion në shpejtësinë e telefonit, si dhe jetëgjatësinë e baterisë. /tch/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia britanike është njoftuar dhe po heton kërcënimin me vdekje,…