Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar shijon beqarinë (Foto)

27 qershor 15:05

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar, që luan me Zvicrën, Blerim Xhemajli, ka marrë edhe një herë vëmendjen e medieve rozë. Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin.

Në fillim ajo njihej si bashkëshortja e një futbollisti kryesor në kombëtaren e Zvicrës. Fama e saj ishte rritur shumë kur ajo ka deklaruar se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat.

Pas kësaj, ajo ishte ndarë nga Blerim Xhemajli dhe po vazhdon të shijojë jetën si një beqareshë dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modeluesja është duke qëndruar për pushime në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas.

View this post on Instagram

#arrostita #erjonasulejmani ???? ☀️

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

View this post on Instagram

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

View this post on Instagram

? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

View this post on Instagram

?? #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një oficere e Forcave Ajrore të Brazilit është arrestuar pasi…