Ish-deputetja e PDK-së: S’ka liri e as stabilitet derisa u mohohet liria atyre që ndërtuan shtetin

25 maj 2024 | 10:32

Ish-deputetja e PDK-së, Besa Ismaili, ka postuar në “Facebook” një fotografi me Hashim Thaçin dhe Kadri Veseli, duke theksuar se s’ka liri e as stabilitet derisa u mohohet liria atyre që ndërtuan shtetin.

“S’ka liri, as stabilitet, as shtet të prosperuar dhe qytetarë të përparuar, sa kohë që atyre që sakrifikuan për lirinë, ndërtuan shtetin dhe siguruan paqen dhe stabilitetin në rajon u mohohet liria. S’pritet asgjë e mirë sa kohë që kjo padrejtësi të vazhdojë! Kot keni shpresuar!”, ka shkruar Ismaili.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person në Lipjan ka raportuar 2362 monedha në vlerë…