Ish e dashura Neymar kthehet me foto “bombastike”

05 nëntor 2018 | 15:04

Modeluesja e njohur serbe, Soraja Vuleviq, ka vazhduar të mahnitë në rrjetet sociale, veçanërisht në “Instagram”, ku është shumë aktive.

Së fundi ajo ka postuar një sërë fotosh “selfie”, ku nxjerr në pah format e saj mjaft të bëshme, që nuk kanë kaluar pa u komplimentuar nga fansat.

Soraja është bërë e famshme për një histori rozë me yllin brazilian të futbollit, sulmuesin e PSG-së, Neymar, disa vite më parë, kur ky i fundit luante me Barcelonën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kendall Jenner dhe ylli i NBA-s, Ben Simmons mund të…