Ish-komandat Remi dekorohet nga presidenti Thaçi

27 shkurt 14:01

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar ish-komandantin e Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa me Medaljen Presidenciale.

“Kontribut të çmuar për lirinë dhe pavarësinë, si komandant i Zonës Operative të Llapit dhe anëtar i Shtabit të Përgjithshëm, ka dhënë edhe Rrustem Mustafa. Atë e dekorova me Medaljen Presidenciale Jubilare për dhjetëvjetorin e Pavarësisë”, ka shkruar presidenti në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, është pritur në…