Ish-missi që braktisi Amerikën për dashurinë në Shqipëri

22 korrik 2018 | 15:29

Ish-miss “Universe Albania”, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e premtuar” për Shqipërinë.

“Unë kisha filluar një karrierë në Amerikë dhe isha duke punuar mirë, me ndihmë shumë të madhe nga Fadil Berisha. Por, kur krijon një lidhje dashurie është e vështirë, kjo është një nga arsyet përse zgjodha të kthehem në Shqipëri e të vazhdoj të jetoj këtu”, ka thënë modeluesja Dizdari.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lojtari i Kombëtares së Gjermanisë, Mesut Ozil ka marrë mjaft…