Ish-ushtaraku Ferat Shala sot dëshmon në Hagë

07 shtator 10:46

Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, deputet në Kuvendin e Kosovës, Ferat Shala, sot do të merret në pyetje nga Dhomat e Specializuara në Hagë. Këtë njoftim e ka dhënë vetë Shala në ‘Facebook’.

Postimi i plotë i tij:

Të dashur miq,

Ju njoftoj se sot, më 7 shtator, në cilësinë e dëshmitarit, po i përgjigjem ftesës për intervistë nga Dhomat e Specializuara në Hagë.

Sot dhe përjetësisht krenar që pata nderin të luftoj për ty Kosovë, UÇK, dhe ju familja ime!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, deputet në Kuvendin e…