Isufi insiston që pjesë e marrëveshjes të jetë edhe raporti qeveritar për demarkacionin

23 shkurt 2018 | 11:01

Shefi i grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ahmet Isufi,  ka thënë se Marrëveshja për demarkacionin, deklarata e dy presidentëve  dhe dokumentacioni  qeveritar për demarkacionin i hap rrugë korrigjimit të demarkacionit dhe liberalizimit të vizave.

Isufi ka thënë se ky proces është në interes të qytetarëve të Kosovës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, në fjalën…