Ja çfarë i ndodhi Dani Alvesit (video)

07 tetor 12:51

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit brazilian mes Sao Paolos dhe Fortalezes. Një tufë insektesh kishin pushtuar flamurin e këndit, teksa sulmuan edhe futbollistin e Sao Paolos, Dani Alves.

Kapiteni i Brazilit u ndodh në një moment të pakëndshëm, teksa gjyqtari u detyrua ta ndërpriste sfidën për disa momente. Një futbollist i Fortalezes shkoi pranë këndit për të hequr flamurin që ishte mbushur me insekte, të cilin e hodhi jashtë fushës, ndërkohë që ndeshja rifilloi normalisht.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Publicisti dhe shkrimtari Kim Mehmeti, ka uruar Kosovën për fitoren…