Ja shorti i Evropa Ligës

16 mars 2018 | 13:31

Pas shotit në Ligën e Kampionëve është hedhur shorti edhe për Evropa Ligë.

Ky shot ka sjell përballjen e skuadrave ku luajnë shqiptarët, Lazios së Thomas Strakoshës dhe Salzburgut të Valon Berishës. Arsenali që e eliminoi Milanin do të ketë punë me CSKA Moskën, kurse gjermanët e Leipzig luajnë ndaj Marseillet. Atletico Madridi që është ndër favoritet kryesore për këtë garë do të përballët me Sportingun.

Përballjet në Evropa Ligë

Leipzig – Olympique Marseille
Arsenal – CSKA Moscow
Atletico – Sporting
Lazio – Salzburg

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, u ka bërë thirrje rusëve…