Ja si e komenton Duka shortin e Kosovës

24 janar 2018 | 18:32

Presidenti aktual i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF), Armand Duka e ka komentuar edhe shortin e Kosovës,e cila përballë do të këtë Azerbajxhanin, Maltën dhe Ishujt Faroe.

“Për mua Kosova pati një short të mirë. Dhe Kosova i ka të gjitha shanset të jeta e parë e grupit”, ka thënë Duka për mediet shqiptare.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një…