Ja skuadrat që shpenzuan më shumë gjatë janarit

01 shkurt 12:39

Skuadra e Barcelonës ka shpenzuar më shumë gjatë afatit kalimtar të dimrit, saktësisht 131.8 milionë euro. Pas Barcelonës renditen Liverpooli, Atletico Madrid, Manchester City dhe Arsenali.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave (MF), Bedri Hamza, ka pritur në takim…