Januzaj ‘trullos’ mbrojtjen e Bilbaos (Video)

08 prill 12:27

Real Sociedad dhe Athletic Bilbao barazuan në xhiron e 29-të në La Liga.

Vëmendje të veçantë në këtë takim mori Adnan Januzaj, që pati një driblim shumë të mirë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besart Kodraliu shpall të pavlefshme diplomën e shkollës “Eçrem Çabej,…