Jashari e Gashi inspektojnë punimet e palestrës sportive në Skenderaj

14 gusht 17:32

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, së bashku me ministrin për Kulturë, Rini dhe Sport, Kujtim Gashi, të shoqëruar edhe nga nënkryetari  Nuredin Lushtaku, deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, drejtoresha e Urbanizmit, Sanije Ahmeti dhe profesionistët e kësaj komune, kanë inspektuar punimet për realizimin e projektit të Palestrës sportive të Skenderajt.

Kryetari Jashari ka thënë se kompania e kontraktuar do të rifillojë punën aty ku ka mbetur, në mënyrë që ky projekt të përfundojë sa më shpejt që të jetë e mundur, për t’u vënë më pas në shërbim të klubeve tona sportive dhe të rinjve.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, me bashkëpunëtorë ka…