Jashari për 10 vjetorin e Pavarësisë: Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari!

14 shkurt 2018 | 23:07

Kryetari i komunës së Skënderajt, Bekim Jashari, nëpërmjet rrjetit social “Facebook”, ka shpërndarë një urim, me rastin e 10 vjetorit të Shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Jashari ka shkruar se “kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari”.

Postimi i  Jashari në profilin e vet në “Facebook”:

Kjo ditë e bën zemrën time të rrahë me krenari

Le të jetë lavdia e brezave, udhërrëfyes i sukseseve dhe lumturisë, Bekim Jashari!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie ka thënë se çfarëdo…