Jehona, tepër e nxehtë gjatë kalërimit

14 prill 00:10

Bllogerja dhe influencuesja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka vazhduar edhe sot me foto provokative

Derisa dje ajo kishte postuar disa foto ku shihej e zhveshur dhe mbulonte trupin me peshqir.

Jehona, e cila është motra e këngëtares dhe modeljes Afërdita Dreshaj, sivjet ishte shumë më aktive në rrjetet sociale dhe duket se edhe do të sjell risi në fushën e bllogerëve.

Ajo shquhet edhe për asetet e saj të kolme që ka, sidomos gjoksin.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Faton Mehmetaj Njësitë e JSO-s apo “Frenkie Boys”, i…