Jennifer Lawrence nis punën për filmin e ri

18 prill 2019 | 11:42

Jennifer Lawrence ka nënshkruar kontratë për rolin e saj në një film të ardhshëm. Aktorja 28-vjeçare di të luajë në një film, i cili ende nuk ka titull, por do të drejtohet nga regjisorja e mirënjohur Lila Neugebauer. Detaje rreth projektit aktualisht janë nën përfundime, raporton Variety. Jenniferi njoftoi në vitin 2017 se do të pushojë pak nga aktrimi dhe ky është roli i saj i parë pas atij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në nisjen e seancës së sotme plenare janë zyrtarizuar edhe…