Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente intime në jahtin luksoz

30 korrik 11:23

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kanë qenë duke udhëtuar nëpër Europë me jahtin e tyre 130 milionë paundësh për ditëlindjen e 52 të këngëtares.

Dhe çifti është shfaqur shumë i lumtur në krahët e njëri-tjetrit duke kujtuar rininë e tyre.

Në asnjë moment nuk janë parë larg njëri-tjetrit gjatë ndalesës së tyre në Nerano të Italisë.

Ata madje ishin ulur në divanet e jahtit dhe nuk ndalën së dhëni puthje pasiononte njëri-tjetrit.

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Si dy adoleshentë/ Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kapen në momente

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbi 40 mijë euro është vlera e parave të falsifikuara,…