Jennifer Lopezi poston fotografi pa make up

21 janar 11:17

Këngëtarja 49-vjeçare Jennier Lopez ka postuar në “Instagram” një fotografi selfie pa grim.

Në një intervistë të fundit ajo ka dhënë për media se ka dy fëmijë të mahnitshëm dhe një të dashur të mrekullueshëm.

Këngëtarja është duke shijuar jetën me të dashurin, ish-sportistin Alex Rodrigues.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Javën që lamë pas Bella Hadidi kaloi natën duke festuar…