I jepet lamtumira e fundit yllit të popit

22 dhjetor 10:32

Yllit të popit Korean Jonghyun i është dhënë lamtumira e fundit, i cili i dha fund jetës javën e kaluar në moshën 27-vjeçare.

Jonghyun, emri i vërtetë i të cilit ishte Kim Jong-hyun, ishte lideri i një prej grupeve më të mëdha të popit, SHINee. Vdekja e tij ka shkaktuar pikëllim në komunitetin global dhe mijëra fansa kanë mbajtur homazhe në spitalin ku u mbajt trupi i tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kina ka shumë vizitorë për shkak të pandave gjigante. Rezervati…