Juli i flet Ilnisës për Meritonin: Hajde merre çunin se të iku

02 prill 2024 | 17:45

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj.

Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot.

Sakaq banorët e shtëpisë janë duke shijuar disa rreze dielli në oborr teksa po debatojnë me njëri-tjetrin.

Ka qenë Meritoni dhe Juli të cilët janë përfshirë në një debat, teksa Juli i ka folur Ilnisës me ironi për Meritonin duke i thënë: ‘Hajde o Ilnisa merre çunin se të iku, hajde se doli nga vetja!’

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në 43-vjetorin e rënies janë përkujtuar sot në Prishtinë dëshmorët…