Juli: “Për dy javë nuk jam vetvetja, kam qenë e fokusuar tek Atdheu”

03 shkurt 15:28

Juliana i ka treguar Brunos dhe Artanit se ku e kishte fokusin këto dy javët e fundit.

Ajo ka thënë se në fokus e kishte Atdheun dhe që ai të ndjehej i vlerësuar në Big Brother Vip Kosova.

“Unë për dy javë nuk kam qenë vetvetja, për dy javë vëmendjen e kam pasur tek Atdheu. Me i dhënë atij vëmendje, me ia bë atij jetën këtu më të mirë”, ka thënë Juliana.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë me…