Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij vizitojnë burgun e Kalifornisë

04 prill 17:19

Justin Bieber kohët e fundit bëri një vizitë në Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster, për të mbështetur programe të bazuara në besim në qendrën e korrigjimit.

Dhe gruaja e tij Hailey Bieber, gati një javë më vonë, postoi në “Instagram” imazhe të cilat reflektuan në ditën që ua ndryshoi jetën, ndërsa ndau gjithashtu tre fotografi – të marra nga fotografi Rory Kramer – për veten dhe yllin e muzikës 27-vjeçar.  “Kisha mundësinë të vizitoja Burgun Shtetëror të Kalifornisë në Lancaster. Një ditë e pabesueshme që ndryshon jetën”, shkroi modelja 24-vjeçare.

Bieber ka theksuar se kurrë nuk do të harrojë njerëzit e mahnitshëm që takuan dhe historitë e tyre të pabesueshme. “Faleminderit të gjithë të përfshirëve që e bënë të mundur këtë!”, ka deklaruar ai.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e ka përjashtuar deputeten Albena…