Juve vazhdon interesimin për Pogban, kjo është oferta e fundit

11 tetor 14:35

Kampionia në fuqi e Italisë, Juventus është duke e vazhduar interesimin për mesfushorin Paul Pogba.

Francezi që është pjesë e Manchester United, duket se nuk është i lumtur në “Old Trafford” dhe kjo e bënë edhe më të mundshme mundësinë që ai të rikthehet në Itali. Mediet italiane kanë raportuar se “Zonja e Vjetër” është gati të ofrojë Mario Mandzukiqin dhe Emre Can, kurse në verë të ofrojë edhe një shumë prej 80 milionë eurove.

26-vjeçari ka qenë pjesë e Juventusit nga viti 2012 deri në vitin 2016, kurse ka regjistruar 124paraqitje dhe ka shënuar 28 gola.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Jakup Krasniqi Pas zgjedhjeve të vitit 2014 kam hequr…