Kanye West së shpejti me këngë të re

15 mars 2018 | 11:16

Reperi i famshëm, Kanye West, do të rikthehet me një këngë të re pas një pauze të gjatë.

Kanye ka vendosur të shkojë në një resort skijimi që të relaksohet para publikimit të këngës. “Kanye dëshiron të lansojë diçka shumë shpejt dhe është shumë i ngazëllyer për t’iu kthyer lojës kreative”, ka thënë një burim i afërt i tij për “E! News”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Craig Mack e dinte se po vdiste, pasi po vuante…