Kapet mat çifti i famshëm

12 mars 11:58

Janë përfolur për një lidhje dashurie midis tyre, por asnjëherë nuk e kanë pranuar.

Por, duke qenë kaq të famshëm, nuk kishte se si ata t’i shpëtonin aparatit të paparacëve. Emma Watson dhe Chord Overstreet janë fotografuar së bashku, të kapur për dore, teksa shëtisnin në rrugët e Los Angelesit. Pas ndarjes së saj nga ish i dashuri disa muaj më parë, Emma ka deklaruar se nuk dëshiron që jeta e saj private të jetë në fokus të medieve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas shkurorëzimit nga Angelina Jolie, aktori i famshëm dhe i…