Kate Middleton pas dhjetë vjetësh del sërish me pantallona të shkurtra në publik

14 gusht 2019 | 11:38

Kate Middletoni u shfaq sërish në media. Dukesha 37-vjeçare e Cambridges javën e kaluar shkoi në Regatta të King’s Cup në Angli në një garë me vela. Por ajo që ngjalli komentime në këtë garë bamirësie ishin pantallonat e shkurtra të dukeshës. Para se të hipte në një varkë, Middleton ishte e veshur me një xhaketë sportive, kapelë bejsbolli dhe pantallona të shkurtra marine.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në vazhdën e aktiviteteve të punës së organizuar nëpër burgje,…