Katy Perry dhe Orlando Bloom shfrytëzojnë pushimet në maksimum

04 janar 2019 | 10:58

Këngëtarja e famshme botërore Katy Perry të mërkurën u fotografua nga paparacët teksa skijonte me të dashurinë e saj.

Në disa fotografi ajo është duke u puthur me të dashurinë Orlando Bloom. Çifti i famshëm ka disa ditë që janë në pushime në Aspen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fëmijët janë pa dyshim në planet e Hailey Baldwin dhe…