Katy Perry shfaqet si zakonisht me stil të veçantë

05 shkurt 13:12

Ajo ka punuar për një kohë të gjatë në Hawai për t’i bërë përgatitjet e serisë tjetër të American Idol, shkruan “Daily Mail”.

Por, këngëtarja e famshme, Katy Perry, është parë me një stil tejet të veçantë pasi zbriti në aeroportin Heathro. Superylli ra në sy të turmës pasi kishte veshur një fustan të gjatë me ngjyrë rozë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja amerikane Beyonce dhe i shoqi i saj, producenti muzikor…