Katy Perry, “viktimë” e mediave sociale

18 janar 10:58

Këngëtarja Katy Perry ka pohuar se ajo është ‘viktimë’ e mediave sociale për shkak të presionit të shoqërisë për të ndarë çdo gjë në internet.

Duke folur për ‘Refinery29’, 33-vjeçarja ka shpjeguar se si “Instagram” dhe “Twitter” po përfaqësojnë ‘rënien e qytetërimit’ dhe u ka kërkuar fansave të saj të mos kujdesen për mediat sociale dhe në vend të kësaj ta jetojnë jetën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja australiane Jessica Falkholt ka ndërruar jetë në një spital…