Kejvina Kthella: “I dashur, qetësohu”

12 prill 15:39

Sezoni i bikineve tashmë vetëm ka filluar për modelen dhe bukuroshen shqiptare

Kejvina Kthella është paraqitur sot duke shijuar rrezet e diellit në plazh, teksa ka bërë poza provokative në bikine.

E veshur me bikine ari, Kejvina duket në formë kurse ajo ka edhe një mesazh për të gjithë fansat e saj.

“I dashur, qetësohu”, ka shkruar Kejvina poshtë këtyre fotove.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Antonio Cassano, foli për “Bobo TV” dhe komentoi garën e…