KEK-u – Llapi, ja rezultati pas pjesës së parë

15 shkurt 14:24

Në Obiliq është duke u zhvilluar ndeshja e parë e sezonit pranveror në mes KEK-ut dhe Llapit.

Skuadra e Llapit e mbylli këtë pjesëlojë me epërsinë 0-2, kurse shënues ishin Mentor Zhdrella nga penalltia dhe Hamdi Namani.

Llapi synon ta mbyll ndeshjen me fitore në mënyrë që të ruaj shpresat për titull, kurse KEK-u do ta këtë shumë të vështirë sigurimin e mbijetesës. Ndeshjet tjera të kësaj xhiro zhvillohen të shtunën dhe të hënën.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jennifer Lawrence e ka gjetur dashurinë e jetës. Një burim…