Këngëtarit të njohur shqiptar i vdes nëna

23 korrik 2021 | 14:28

Këngëtari i njohur shqiptar me prejardhje nga Tuzi, Nikollë Nikprelaj, është përballur me një humbje të madhe në familje.

Përmes një shkrimi në llogarinë e vet në “Facebook”,  këngëtari ka njoftuar se sot nëna e tij ka ndërruar jetë.

“Me iku shoku! Nana ime Lulë Prentashja Lajcaj posa iku nga kjo jetë duke na lanë te pikëlluar përgjithmonë! Pusho në paqe Dadë!” ka shkruar Nikprelaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një burrë 44-vjeçar shqiptar dhe një grua rumune 34-vjeçare janë…