Këngëtarja amerikane publikon foto pa grim

09 tetor 19:06

Këngëtarja e njohur amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë.

Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në “Instagram” me mbi 157 milionë ndjekës pas (Cristiano Ronaldos, Ariana Grandes,dhe Dwayne Johnson), merr miliona pëlqime për çdo postim që bën. Por, ‘selfie’ e saj e fundit ka kaluar të gjitha pritshmëritë, duke u bërë një nga postimet më të pëlqyera të saj.

 

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nisma Socialdemokrate përmes një konference për media ka kërkuar rinumërimin…