Këngëtarja e njohur: Isha ik nga vendi, por nuk po mundem të zë termine në ambasada

10 tetor 17:49

Këngëtarja shqiptare, Linda Hakaj, prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në estradë.

Artistja, e cila tanimë numëron një karrierë të bujshme profesionale, po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjete sociale. Ajo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale, gjegjësisht Facebook, përmes të cilit shprehet e irrituar për situatën në Kosovë.

Postimi i plotë i këngëtares (pa ndërhyrje):

“Rritet çmimi i energjise

Rritet çmimi i naftës

Rritet çmimi i artikujve esencial ushqimor

Rritet çmimi i mbijeteses……………. etj etj etj

Ora policore , po…….

Me punu nuk ke mundesi……..

Diaspora se ka obligim me na mbajt gjithe jeten…….

Denime kaaaah te sillesh……..

As termine ne ambasada nuk po ka mundesi me me caktu se jane blloku faqet kreeejt

( SE SOT KISHA SHKU PREJ KETIJ VENDI)

qe fort e du, e me dhem shpirti çdo dite e ma shume
!!Mos komentoni najsen palidhje se sot baaash keq jam tu i perjetu keto çka po ndodhin keto ditet e fundit.

Kthjelluni ju qe premtuat neper fushata e qe po premtoni.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhiroja e parë e Superligës së Femrave ka kaluar në…