Këngëtarja shqiptare shërohet nga Covid-19, nis pushimet

10 gusht 10:34

Këngëtarja Adelina Thaçi rezultoi pozitive me Covid-19 në fillim të korrikut, por duket se tashmë e ka mposhtur virusin.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se tashmë ka nisur edhe pushimet me familjen.

“Jam e lirë, në Sarandë, me familjen time”, ka shkruar ajo, duke lënë të nënkuptohet se e ka fituar betejën me virusin. Më 8 korrik këngëtarja zbuloi se ishte infektuar nga koronavirusi dhe kishte simptoma si lodhje, dhimbje të syve, dhimbje koke dhe qafe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Adelina Thaçi rezultoi pozitive me Covid-19 në fillim të…