Keqpërdoret emri i Majlinda Kelmendit në “Facebook” (Foto)

06 janar 2018 | 16:33

Një numër i madh i qytetarëve kanë rënë pre e një llogarie false në emër të kampiones botërore të xhudos, Majlinda Kelmendi në “Facebook”, e cila numëron një numër të madh të fansave.

Në postimin e fundit, ndër të tjera aty shkruhet për disa kurdisje që i janë bërë dhe për një duel me një serbe.

Për këtë arsye, trajneri i saj Driton Kuka, ka reaguar përmes llogarisë së tij në këtë rrjet social, duke sqaruar se Majlinda nuk ka llogari të hapur në asnjë rrjet social, dhe ka kërkuar nga organet kompetente kibernetike që të ndërmarrin masa.
Ky është postimi i tij:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim…