Kërcënohet ministri i Tregtisë dhe Industrisë

27 nëntor 12:27

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, është kërcënuar sot nga sekretari i kësaj ministrie, Burim Rreci.

Këtë për klankosova.tv, e ka konfirmuar vet Krasniqi në një prononcim të tij.

Ai nuk ka dhënë më tepër detaje lidhur me këtë rast me arsyetimin se aktualisht gjendet duke u intervistuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka kujtuar 52-vjetorin…