Këshilltari i Alblena Reshitaj mohon lajmin për shkarkimin e saj

01 gusht 2018 | 19:21

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj nuk është shkarkuar nga ky post.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar për “Klan Kosova” këshlltari i ministres, Leutrim Sahiti.

Ai ka thënë se raportimet për shkarkimin e Reshitajt nuk janë të vërteta.

Edhe nënryetari i AKR-së, Agim Bahtiri, në një prononcim për “Klan Kosova” ka mohuar lajmin për shkarkimin e Ministres se Mjedisit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara, Vlora Çitaku, ka…