Kim Kardashian rrezikoi të ‘përplaset’ me Taylor Swift

12 shkurt 2024 | 12:08

Kim Kardashian dhe motrat e saj kanë marrë pjesë në “Super Bowl” në LA mbrëmjen e djeshme.

43-vjeçarja mahniti me dukjen e saj e shoqëruar nga Khole Kardashian dhe Kendall Jenner.

Ajo mbante një kapelë të zezë bejsbolli, ndërsa ‘rrezikonte’ një përballje me Taylor Swift, e cila mbërriti pak para saj.

Fituesja e Grammy e goditi Kim-in në një intervistë për ‘Time’ ku shoqërohej nga Blake Lively dhe Ice Spice dhe duket që mes tyre akoma nuk ka arritur paqja

Manjati mahnitës i grimit u pa teksa mbërriti në stadiumin Allegiant së bashku me Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian dhe Kendall Jenner.Kim Kardashian dhe motrat e saj zbarkuan në Las Vegas të dielën për të udhëhequr yjet në Super Bowl 2024.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të mbledhur tatimet…