Kim Kardashian shfaq linjat seksi në veshje të ngushtë

15 gusht 2023 | 13:19

Blogerja e famshme, Kim Kardashian ka riprodhuar markën e saj të veshjeve teksa ishte duke e ndjekur koncertin e Drake.

42 vjeçarja ekspozoi linjat seksi trupore me bluzën e firmës së saj SKIMS, transmeton Indeksonline.

Veshjen e kombinoi me çizme ngjyrë rozë dhe një çantë të markës Channel.

Stili pas Kanye: Kim - e cila mbështetet te stilistja Danielle Levi - i aksesoi veshjet e saj të mbrëmjes me çizme rozë me lëkurë gjarpri deri tek gjuri Chrome Hearts dhe një çantë rozë me lesh artificial Chanel

Për flokët vendosi që kësaj radhe t’i lëj të lëshuara duke formësuar kaçurrela deri në bel.

Është e vështirë të besohet se Kardashian e cila është nënë e katër fëmijëve ka qenë beqare që një vit pasi i dha fund romancës nëntë-mujore me Pete Davidson.

Mermaid: Parukierja Andrew Fitzsimons i dha flokut natyral të korbit të Kardashian deri në shpatulla një hov të madh me zgjatjet e flokëve kaçurrelë deri në belinMjeshtër i marketingut: CEO e SKIMS, Kim Kardashian riprodhoi markën e saj të veshjeve të formës, ndërsa merrte pjesë në koncertin pas festës së pesë herë fituesit të Grammy, Drake në klubin e ri privat të H.Wood Group, vetëm për anëtarët, The Bird Streets Club në West Hollywood të dielën mbrëma.A mund ta bëjë ajo?  Kim - e cila kaloi provimin e 'baby bar' në 2021 - synon me ambicioz të kalojë Barin e Shtetit të Kalifornisë këtë vit pa ndjekur kolegj ose shkollë juridike

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhuli Nura ka kaluar disa ditë pushimi në Greqi. Krahas…