Kim Kardashiani në Disneyland me fëmijët

25 maj 2018 | 11:01

Ylli televiziv Kim Kardashian ka ndarë disa çaste të shkëlqyera me fëmijët e saj, North dhe Saint.

37-vjeçarja përzgjodhi Disneylandin në Kaliforni për të kaluar një ditë të bukur. Ajo ishte e shoqëruar edhe nga motra e saj Kourtney, nipat dhe mbesat. Kimi kishte të veshur rroba nga linja e bashkëshortit të saj, duke përfshirë edhe një xhaketë me ngjyrë të gjelbër.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli televiziv Kim Kardashian ka ndarë disa çaste të shkëlqyera…